ЦІЛОДОБОВА ДОСТАВКА +38 097 581 13 13

ПРО НАС

У Львові відкрилася кав’ярня–бургер-бар, яка називається «Coffeeburg». Це власна оригінальна марка. Наша мета – нагодувати усіх відвідувачів, використовуючи лише свіжі та якісні продукти. Щодня вдосконалюємось для Вас!

Спеціально для Вас «Coffeeburg» працює за технологією «fast-fine», що в перекладі з англійської означає «доступно і дуже смачно». Це як раз те, чого всі ми прагнемо отримати від їжі. Саме така технологія приготування їжі є надзвичайно корисною і правильною, а головне швидкою, особливо для тих, у кого коротка обідня перерва та щільний графік.

Сутність технології «fast-fine» полягає в тому, що для приготування використовуються лише свіжі і натуральні продукти, фарш для бургерів виготовляється на місці, лише після оформлення вашого замовлення. «Coffeeburg» - це – поєднання якісної їжі і швидкого обслуговування в дуже затишній і приємній атмосфері.

Потрапивши у наш заклад, ви поринете у комфортну та стильну атмосферу. Інтер’єр закладу виконаний у сучасному дизайні. В нас завжди грає приємна музика, тому ви не засумуєте і приємно проводете свій час у нас. Також ми маємо зону Wi-Fi, тому ви без жодних проблем маєте можливість отримати доступ до Інтернету у будь-яку хвилину.

«Coffeeburg» пропонує вашій увазі різноманітне та оригінальне меню, де основною стравою, звісно ж, є бургери із різними смаковими поєднаннями(булочки та фарш власного приготування). Також ми пропонуємо й інші стави, що не менш смачні такі як – перші страви, вареники, та пельмені власного приготування, соковиті стейки, ситні сковорідки, бельгійські вафлі, млинці і ще багато різних смаколиків. Маємо також напої на будь-який смак –кавові напої за оригінальними рецептами,пиво, чай, соки. Обслуговування відбувається на вищому рівні, персонал привітний і уважний.

Розрахуватися за своє замовлення ви можете не тільки готівкою, а й за допомогою банківських карт – Visa, MasterCard.

Якщо ви кудись поспішаєте, то завжди можна взяти напої та їжу із собою.

Якщо ж у вас немає часу або на вулиці погана дощова погода, то не турбуйтеся, визавжди можете замовити ЦІЛОДОБОВУ доставку їжі додому і приблизно за годину, ви отримаєте його у будь-якому районі міста.

Відвідавши одного разу «Coffeeburg» ви не залишитеся байдужими. Ми станемо вашим улюбленим закладом, до якого ви зможете приходити з друзями, знайомими або зі своєю сім'єю. Не вірите? Тоді ми чекаємо на вас!